Bierzmowanie 2019

W czwartek 4 lipca 2019 roku o godz. 17.00 odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie.
      Ten sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło z rąk Ks. Biskupa Jerzego Mazura 30 osób: Jakub Andruszkiewicz, Weronika Aniołowska, Aleksandra Anuszkiewicz, Adam Biłbak, Martyna Biłbak, Jakub Boniszewski, Daria Brzozowska, Artur Burzyński, Kamil Dąbkowski, Urszula Faber, Mateusz Gałażyn, Rafał Gałażyn, Weronika Górska, Natalia Grabek, Mateusz Kalinko, Dominika Karpowicz, Jakub Kowalewski, Dawid Lenczewski, Bartosz Lutkiewicz, Piotr Olszewski, Kinga Ołdyńska, Aleksandra Oszkinis, Damian Józef Pietrołaj, Kacper Protasiewicz, Emilia Skibowska, Karolina Suchocka, Radosław Szczypiń, Bartosz Tomczak, Klaudia Tylenda, Aleksandra Zdancewicz.

Piękną postawą wykazali się rodzice tej młodzieży podczas przygotowań do tej uroczystości. Uporządkowali teren wokół kościoła oraz udekorowali wnętrze naszej świątyni. Złożyli także dar na rzecz parafii - komplet nowych lekcjonarzy do Mszy świętej.
     Uroczystość Bierzmowania przebiegła pięknie dzięki oprawie muzycznej Pana Organisty oraz posłudze przy ołtarzu ministrantów na czele z Bartoszem Hofmanem oraz pomocy Pana Szafarza.
    Po Mszy św. Ks. Biskup i zaproszeni księża spożyli posiłek na plebanii, przygotowany przez dwie Panie z Rutki-Tartak.
Zdjęcia z tej ważnej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.