Życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego 2019

Drodzy Parafianie, także Ci przebywający za granicą!

Po raz kolejny przychodzi nam zadumać się nad tajemnicą Zmartwychwstania Chrystusa, która wyznacza kierunek i sens naszego życia. Prawda płynąca z pustego grobu daje nam radość życia na ziemi i nadzieję wieczności.
     Cóż to byłoby za życie "gdyby Chrystus nie zmartwychwstał"? To On sprawia, że prawdziwy chrześcijanin zawsze może być radosny w perspektywie życia bez końca.

Niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim oraz wnosi pokój i przebaczenie do naszych parafialnych rodzin.
     Niech wielkanocna radość i niezwykła świąteczna atmosfera trwa jak najdłużej i procentuje uśmiechem oraz dobrem na każdy dzień.
     Życzę wszystkim Parafianom błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Ks. Mirosław Baranowski - proboszcz