Niedziela 19.05.2024
11.00 - montaż słowno- -muzyczny dotyczący Eucharystii, przygotowany przez uczniów klas I-IV

Poniedziałek 20.05.2024
16.30-17.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja przez osoby należące do Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa i Grupę Ojca Pio

W piątek 3 maja 2024 roku nasza Parafia obchodziła swoją uroczystość odpustową. Mszy św. odpustowej  o godz. 12.00 przewodniczył  i kazanie wygłosił Ks. Prałat Tadeusz Rynkiewicz, proboszcz i dziekan z parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Suwałkach.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości.
     Dziękuję Panu Organiście, który poprzez muzykę i piękny śpiew uświetnił liturgię odpustową. Dziękuję także ministrantom za wzorową posługę przy ołtarzu. Składam podziękowanie Panu Szafarzowi za wielką pomoc podczas Mszy św.

Drodzy Parafianie, także Ci przebywający za granicą!

Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! To wydarzenie przywraca blask życiu człowieka, które gaśnie na skutek grzechu.
     Święta Wielkanocne to święta prawdziwej radości i głębokiej nadziei.
     Życzę Wam, Drodzy Parafianie, aby tych wartości nigdy nie brakowało w Waszych domach.

Adoracja w Wielki Piątek

9.30 - ministranci
10.00 - Dzieło Nieustannej Nowennny Uczniów Jezusa
10.30 - dzieci do I Komunii św. wraz z rodzicami