Rekolekcje adwentowe 2018

włącz Odsłony: 1031

     W  środę i czwartek, 19 i 20 grudnia 2018 roku  - przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe. Prowadził je Ks. dr Wojciech Kotarski, Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Biskupiej. Poprzez swoje nauki, a zwłaszcza budujące przykłady wyciszał nasze serca i otwierał je dla Pana Boga.

     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Dziękuję Panu Patrykowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez muzykę i piękny śpiew.
     Bóg zapłać Paniom: Danucie i Marcie z ulicy Suwalskiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji. Serdecznie dziękuję tym osobom, które ofiarowały dary żywnościowe, ciasto lub złożyły ofiarę na rzecz rekolekcji, za szczere i dobre serce.
     Wyrażam wdzięczność Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Panu Katechecie za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych.
     Dziękuję ministrantom z Bartoszem Hofmanem na czele za liczną obecność i posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać także za pomoc Panu Szafarzowi.
     Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć Święta Bożego Narodzenia.
    Miniony czas rekolekcji można wspomnieć oglądając zdjęcia w galerii.

Ks. Mirosław Baranowski