Rekolekcje Wielkopostne 2023

W dniach 15 i 16 marca 2023 roku (w środę i czwartek) przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Wielkopostne. Prowadził je Ks. Dr Paweł Tober, proboszcz parafii w Okartowie. Poprzez piękne świadectwo wiary, poparte głębokimi przykładami, zanurzał nas w miłości do Chrystusa i Jego Kościoła.
     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy. Dziękuję Panu Krzysztofowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez muzykę i piękny śpiew.

Bóg zapłać dwom paniom z Rutki-Tartak za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji.
     Wyrażam wdzięczność Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji oraz zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Panu Katechecie za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych.
     Dziękuję ministrantom za liczną obecność i posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać także za pomoc Panu Szafarzowi.
       Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć Święta Wielkanocne.
     Zdjęcia z tych rekolekcji można obejrzeć w naszej galerii.