Rekolekcje Adwentowe 2022

włącz Odsłony: 238

      W środę i czwartek, 14 i 15 grudnia 2022 roku  - przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe.
     Prowadził je Ks. Dr Wojciech Serowik, proboszcz z Olecka i wykładowca teologii dogmatycznej w Seminarium Duchownym w Ełku. Poprzez swoje świadectwo wiary, głębokie a jednocześnie proste nauki otwierał nasze serca na miłość do Kościoła i Eucharystii. Mimo niesprzyjającej pogody i panującej wręcz epidemii grypy wielu Parafian skorzystało z tego czasu i pojednało się z Bogiem w sakramencie pokuty.

      Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Bóg zapłać dwom Paniom z ulicy Suwalskiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji.
     Wyrażam wdzięczność Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Panu Katechecie za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych. Dziękuję ministrantom za obecność i posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać także za pomoc Panu Szafarzowi.
       Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć Święta Bożego Narodzenia.
Czas rekolekcji możemy wspomnieć oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Ks. Mirosław Baranowski