Rekolekcje Wielkopostne 2021

włącz Odsłony: 957

      W środę i w czwartek  - 10 i 11 marca 2021 roku - przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Wielkopostne. Prowadził je Ks. Kan. Jarosław Mierzejewski proboszcz parafii Pruska, dawny Dyrektor Rozgłośni Radiowej Diecezji Ełckiej, a obecnie Redaktor Naczelny Biuletynu Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa.
     Poprzez swoje słowo wyciszył nasze serca i napełniał Bożą Miłością. Poprzez tematykę związaną z Eucharystią pomógł nam bardziej świadome i z większą wiarą przeżywać Mszę świętą.

     Dziękujemy Panu Bogu za ten rekolekcyjny czas, poprzez który wielu parafian spotkało się z Chrystusem przebaczającym w sakramencie pokuty.

     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy. Dziękuję Panu Patrykowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez muzykę i piękny śpiew.
     Bóg zapłać dwom paniom z Rutki-Tartak za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji.
     Dziękuję ministrantom z Bartoszem Hofmanem na czele za liczną obecność i posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać także za pomoc Panu Szafarzowi.
       Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć Święta Wielkanocne.
     Czas rekolekcji możemy sobie przypomnieć przeglądając naszą galerię.

Ks. Mirosław Baranowski