Rekolekcje Adwentowe 2019

włącz Odsłony: 576

     W  środę i czwartek, 18 i 19 grudnia 2019 roku  - przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe.
     Prowadził je Ks. Adam Łosiewski z Wigier. Poprzez swoje nauki, a zwłaszcza wzruszające przykłady wzbudzał w nas głębokie refleksje dotyczące naszego życia i naszej relacji z Bogiem.
     W ten sposób przygotowywał nas duchowo do chrześcijańskiego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego.

     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Dziękuję Panu Patrykowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez muzykę i piękny śpiew.
     Bóg zapłać Paniom: Danucie i Marcie z ulicy Suwalskiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji. Serdecznie dziękuję tym osobom, które ofiarowały dary żywnościowe, ciasto lub złożyły ofiarę na rzecz rekolekcji, za szczere i dobre serce.
     Wyrażam wdzięczność Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Panu Katechecie za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych.
     Dziękuję ministrantom z Bartoszem Hofmanem na czele za liczną obecność i posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać także za pomoc Panu Szafarzowi.
     Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć Święta Bożego Narodzenia.
    Miniony czas rekolekcji można wspomnieć oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Ks. Mirosław Baranowski